OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Encyklopedie » Seriál I krysy volí české pivo

Seriál I krysy volí české pivo

České pivo je pojem, spotřeba piva „na hlavu“ je u nás dlouhodobě nejvyšší na světě, ale přitom o pivu nic moc nevíme, jak dokazují průzkumy.

Proč i krysy volí české pivo? Co je pitelnost? Je pivo chlapský nápoj? A platí, že "pivo dělá hezká těla"?

Je pivo vhodný nápoj k obědu, nebo si tak říkáte o vyhazov? Patří k pivu automaticky cigarety? A k čemu se pivo používá kromě pití?

http://www.vitalia.cz/serialy/ceske-pivo/

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv