Očkování Covid 19 a možnosti ochrany s pomocí TCM

Máme tady další etapu vývoje Covidového období, kde po úspěšném zvládání,  u mých pacientů, nákazy Covid 19 a to první, druhé a čtvrté fáze tohoto onemocnění, tady máme pro nás neoblíbené a z mého pohledu zbytečné očkování. Podotýkám, že to že je očkování zbytečné, je zcela jen můj názor a  nevyjadřuje to názor Komory TCM a ani centrální kliniky v Praze, jejímž jsem praktikem.

Dovoluji si mít tento troufalý názor, neboť jsem byla svědkem toho, jak se moji pacienti velice rychle dostávali z NE příliš příjemných fází Covid 19 a to za pomoci léčby TCM pod mojím vedením.

Jak jsem již psala ve svém článku, který jsem na svých webových stránkách zveřejnila 1.2.2020, byla nám poskytnuta léčba v rámci TCM na toto onemocnění, viz. článek: 

„Infekce koronavirem 2019-nCoV a tradiční čínská medicína“

 

Blíží se období plošného očkování populace a řada z nás má vážné pochyby o bezpečnosti očkování. S podporou metod TCM lze negativním následkům, které mohou nastat po podání očkovací vakcíny, předejít.  

 

Nyní se budu vyjadřovat termíny z tradiční čínské medicíny a tak to mnohým nic moc neřekne, nicméně to považuji za dost podstatné, neboť to představuje principy léčby tradiční čínskou medicínou. 

Na základě dostupných dat lze usuzovat, že očkovací látka má povahu Shi Xie - vlhká škodlivina (toto je rovněž dominantní povaha covidové nákazy). 


Analýzou krátkodobých nežádoucích příznaků
•    únava
•    tupé bolesti hlavy
•    bolesti svalů, kloubů
•    zimnice a zvýšená teplota
•    méně často se vyskytuje otok v místě očkování
•    nauzea a event. zvětšené uzliny

……. zjišťujeme (v TCM), že soubor příznaků odpovídá postižení trojitého zářiče vlhkou (vlhce horkou) škodlivinou.

Pro překrytí období očkování máme zmodifikovanou recepturu, která byla sestavena před 100 lety, nicméně její složení dokonale sleduje zásady léčby trojitého zářiče. 

Účinky očkovací receptury: 
Nejedná se o náhradu očkovací vakcíny, ale o bylinnou recepturu složenou z přesně nadávkovaných bylin, na zvládnutí negativních účinků po aplikaci očkovací vakcíny ohledně Covid 19.

Jedny léčivky zajišťují vyčištění a obnovení cest vody, zatímco další dvě léčivky se zabývají i povrchovou vrstvou (což je nutné vzhledem k objevující se zimnici a teplotě). Přidáním další byliny sledujeme snížení rizika lokálních komplikací (otok a zarudnutí po vpichu). 
Tato receptura je ideální pro zvládnutí vlhké patologie způsobené vpádem cizího patogenu prostřednictvím vakcíny. Je důležité kvalitně a dostatečně zpracovat tento patogen (škodlivinu), aby nedošlo k dalším pozitivním komplikacím. 


Užívání: 
•    1 den před očkováním, 3 dny po očkování
•    období druhé dávky vakcinace po 3 týdnech: 1 den před očkováním, 3 dny po očkování

Celkem je třeba objednat recepturu na 8 dní. 

Bližší informace a objednávky receptu na prevenci negativních účinků očkování Vám budou poskytnuty v pracovní dny PO-ČT a v pracovní dobu od 9:00-12:00 a 14:00-17:00 na tel.čísle:
 
605 565 580

Pozor: nelze formou SMS!!!

Pokud nemáte ještě za sebou Covidovou nákazu a nebo máte strach o své nejbližší, můžete si včas zajistit do své domácí lékárničky první pomoc z TCM (tradiční čínské medicíny) ve formě bylinných sáčků. 
Tento recept na Covid 19 tak můžete použít kdykoliv v případě potřeby a nemusíte tak čekat, než Vám bude zhotoven po vystavení receptu do centrálního systému bylinkárny TCM Hluboká nad Vltavou. 
Jakýkoliv recept ohledně léčby přes TCM Vám musí vystavit Váš praktik TCM. Bez toho nelze bylinnou směs vyrobit a zaslat na Vámi zadanou adresu přes zasílací společnost. 

Krásné dny plné radosti a hlavně zdraví vám všem přeje

Michaela Štofková – praktik TCM Eruvia
www.eruvia.cz

Napsáno 3.1.2021