Pro stanovení diagnozy je nezbytné vstupní vyšetření v délce 45 - 50 minut, dle kterého se dále po zvážení a zohlednění dle aktuálního zdravotního stavu, rozhodnu pro léčbu buď: fytoterapií ( za pomoci na míru sestavené bylinné směsi), léčba za pomoci akupunkturních bodů a drah, dietetika podle čínské medicíny, TUINA - léčivé masáže. V každém případě doporučuji i léčivé cvičení Qi Gong.

Co potřebuji vědět na vstupní pohovor pokud se rozhodnete změnit stravu? Vyžaduji od pacienta podrobné zaznamenávání si denního příjmu stravy ( hodina, druh potravy, jaký vliv to mělo na zažívání, únavu, stolici, spánek atd.)

 

Vstupní 60 (90)minut pohovor:

  • dospělí                        2.500,-Kč (3.000)
  • děti do 10 let              1600,-Kč

Následná další kontrola a konzultace cca 15 - 30 minut:

  • dospělí                          800,-Kč
  • děti do 10 let.              800,-Kč

Kontrola je obvykle po 1 měsíci, kde se upravuje další postup a léčba. U proměnlivých akutních stavů je kontrola častá dle zvážení terapeuta TCM. 

  • Léčba za pomoci akupunkturních bodů a meridiánů je po základním diagnostickém vyšetření.

           Cena a délka léčby akupunkturních drah: 15 - 50 minut .... 700 - 1200,-Kč   

Vyjímkou při této léčbě( pro diagnostické vyšetření) jsou akutní stavy jako je např. chřipka, žaludeční nevolnost, lumbado, bolesti zad, žlučníkové bolesti, bolesti ramene, kolene, kyčle atd. Na tuto terapii je třeba si zajistit volné terapeutické lehátko.

Přijímám pouze vážné zájemce. Od všech vyžaduji platbu předem (v hotovosti) na jakýkoliv termín terapie. V případě nedostavení se, je záloha na terapii nevratná. 

Volejte pouze Po-Čt ( 9:00 - 17:00) na 420 605 565 580

Nelze zaslat SMS, vyžaduji pouze telefonický kontakt. Jiné formy omluvy neuznávám.

TCM - Eruvia

Lesní 719, Kdyně

Michaela Štofková - praktik TCM