Graviola (lat.název Annona muricata), synonyma - Koros, soursop, Guanabana. Je to strom který se vyskytuje v různých oblastech tropických pralesů a na jejich okrajích severně a jižně od rovníku.
Strom dorůstá do výšky 4 až 7 m. Jeho plody jsou poměrně velké (v průměru 15-20cm a 30cm dlouhé). Slupka plodu je zelená a dužina po dozrání je bledě žluté barvy zásadité nasládlé chuti.

Protirakovinné VÝZKUMY

Graviola je v posledním období pro jejich obsah protinádorových látek (Annonacenové acetogeniny) cílem intenzivních výzkumů různých výzkumných a vědeckých týmů z oblasti farmacie a medicíny.

Je známo, že i při léčbě rakoviny některé rakovinné buňky přežijí, přičemž si vytvoří rezistenci na použité chemoterapeutika (léková rezistence) a nemoc se po určitém čase znovu objeví. Annonacenové acetogeniny zabraňují vytváření rezistence u rakovinných buněk na acetogeniny a nepoškozují zdravé buňky, čili působí selektivně pouze na rakovinné buňky .

ZJIŠTĚNÉ Fytofarmaka

V průběhu posledních deseti let intenzivního výzkumu bylo izolovaných a prokázaných cca 35 annonacenových sloučenin a biologicky aktivních látek, které vykazovaly selektivní toxicitu na nádorové buňky, bez výrazného poškození zdravých buněk při nejméně devíti typech rakoviny . Během výzkumů se prokázalo že prozatím syntetická produkce annonacenových sloučenin nacházejících se přirozeně v graviole je příliš drahá, nebo nezvládnutelná a látky přirozeně obsažené v listech nemohou být předmětem patentů.

Mezi dosud objevené látky a sloučeniny skupiny anonacenových acetogeniny v graviole patří annonacin, annomonicin, annomuricin, cis-annonacin, annonacinone, muracin, annocatalin, gigantetrocinone, muricapentocin, annonahexocin, corossolone, annomontacin annomutacin, cis-corossolone, annopentocin, muricoreacin, murihexol, rolliniastatin , donhexocin, corepoxylone, sabadelin, javoricin, montecristin, gigantetrocin, xylomaticin, iso-anonacin, robustocin, coronin, cohibin a další bioaktivní fytochemické látky jako cafelic acid, GABA, procianidin, reticuline, campesterol, muricinin, scyllitol, HNC, Xylose-celulosa , muricin, campesterol, Citrulline, coreximine, Malic acid, annonain, Anonym, anomurine, amyloid, annonain, coclaurine, squanotacín, molvizarín, bullatacín, uvaricín.

Některé acetogeniny byly úspěšně s pozitivním účinkem testovány na nádorových buněčných liniích lidských karcinomů plic, tlustého střeva, prostaty, slinivky, prsu, hrtanu , přičemž dochází k apoptóze nádorových buněk.

V různých zemích výskytu gravioly jako USA, Kuba, Peru, Panama, Brazílie, Kamerun, Malajsie, Vietnamu a dalších se využívají v léčitelství k léčbě různých nemocí jako rakovina, různé nádory, artritida, deprese, revmatismus, horečky, trávení, nachlazení, astma, plísňové infekce, hypertenze, poruchy funkce jater, průjmy, odčervování, odparazitování, kašel, diabetes a jiné.

Zabiják RAKOVINY

Přirozený zabiják rakovinných buněk
10.000 krát silnější než chemoterapie!

Anona ostnatý plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie.


Jde o nízký strom zvaný graviola v brazilském guanaba, ve španělštině av, angličtině má nevýrazné jméno "soursop". (Graviola v češtině i slovenštině.) Plod je velký, dužina je sladkokyselá bílá, dužina se rovnou jí, běžněji se ale používá k výrobě ovocných nápojů, dření atd.


Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný protirakovinný účinek. Přestože je účinná proti mnohým zdravotním potížím, největší pozornost je zaměřena především na její protinádorový účinek , což budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění.


Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působení, jak proti bakteriálním, tak plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.

Pokud existuje jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola ... Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití.

Budoucnost nikdy nevypadala slibnější. Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu je nyní možné:

• Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémně nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.

• Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.

• Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.

• Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život. Také zdroj těchto informací budí rovnou takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv - th! e - ta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými již od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění ... U výtažku ze stromu se ukázalo, že:
• Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky ...
• O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinových buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!
• A co více, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivní pronásledují a zabíjí jen rakovinné buňky.

Nepoškozují zdravé buňky!

Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhlé studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli, když je extrakt z gravioly tak zázračný? Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe začal výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na gravioly , legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.

Různé části stromu graviola - včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů již po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani! I jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela z jen malých zdokumentovaných vědeckých důkazů, společnost investovala peníze a zdroje do testování protinádorových vlastností tohoto stromu - a byly výsledky šokováni.

Graviola se ukázala být dynamem ženoucí ničení rakoviny. Tím ale příběh gravioly téměř skončil. Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém - je zcela přirozený, a tedy podle federálního zákona ho nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk. Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co dělá graviole tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat své prachy zpět. Avšak narazili. Ten originál prostě nebyli schopni replikovat.

Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co dali do výzkumu. Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit! Naštěstí tu byl jeden vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ačkoliv riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sběru léčivých rostlin z amazonského pralesa a prozradil jim to. Nastal zázrak, když byli zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy! začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile ... ... Národní institut rakoviny uskutečnil první vědecký výzkum v roce 1976. Výsledky předvedli, že "listy a stonky gravioly se ukázaly jak jsou účinné při napadáni a ničení zhoubných buněk . " Výsledky publikované ve vnitřní zprávě však nevysvětlitelně nebyly nikdy uvolněny pro veřejnost ... ... Od roku 1976 bylo prokázáno, že graviola je úžasně mocný zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, avšak až dosud neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem - což je typický benchmark, jaký mainstreamu doktoři a odborné žurnály používají k posouzení terapeutické hodnoty - ty totiž nebyly nikdy iniciované ... ... Studie vydaná v Journal of Natural Products následně po nedávné studii provedené Katolickou univerzitou Jižní Koreje uvedla, že v graviole je složka, která zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva "10 000 krát více než Andriamycin (běžně používaný chemoterapeutický lék).

Ta nejdůležitější část zprávy Katolické univerzity Jižní Koreje je o tom, že graviola se ukazuje, že útočí selektivně pouze na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky nedotčené. To je rozdíl oproti chemoterapii, která útočí bez rozlišení na všechny aktivně se rozmnožující buňky (jako buňky žaludku a vlasů), čímž často vyvolává ničivé vedlejší účinky nevolnosti a ztráty vlasů u pacientů s rakovinou. ... Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u šesti linií lidské rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovině prostaty, slinivky a plic ...

Tak teď už jen vyzkoušet chuť 100% šťávy z Gravioly.