OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Encyklopedie » Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek k narozeninám, výročí, svatbě či jiným příležitostem?

Z naší nabídky můžete darovat dárkový poukaz na masáž, výživové poradenství, sestavení dietního plánu, či zakoupení libovolného zboží na naší kamenné prodejně Eruvia ve Kdyni.

Poukaz Vám bude vystaven na jakoukoliv Vámi zvolenou částku v minimální výši 300,-Kč.

Poukaz můžete přímo zakoupit na adrese prodejny:

Eruvia

Komenského 229

345 06 KdyněTOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv