OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Encyklopedie » Zmrzlina BOMBATO

Maximální kvalita zmrzliny BOMBATO.

Složení ovocných zmrzlin dosahuje maximálního možného, někdy až 100% obsahu daného ovoce.

Ovoce se používá čerstvé u celoročních druhů ( ananas, banány) a mražené tam, kde zmražení čerstvých plodů zaručí stabilní kvalitu zmrzliny po celý rok.

Smetanové zmrzliny se vyrábí z 33% smetany a mléka a kvalitních surovin, jako jsou sicilské pistácie, čerstvá vanilka, smetanový jogur, tiramisu s přídavkem mascarpone, belgická čokoláda.

Ve srovnání s jinými top značkami obsahuje BOMBATO méně cukru a dává vyšší důraz na přirozenost chuti. Vyrábí se ovocné sorbety, nikoli ovocné příchutě na smetanovém základě, aby vynikla osvěžující chuť šťavnatých plodů.

Čím je zmrzlina BOMBATO vyjímečná?

Velmi krémovou konzistencí dosaženou i u ovocných zmrzlin, a to bez přidaného mléka a tuku.

Teplejším pocitem při konzumaci.

Přírodní chutí skutečného ovoce, pravé čokolády a ořechů v kombinaci čerstvé smetany v kornoutu.

Rodinná firma Ňam Ňam vyrábí kvalitní zmrzlinu již, od roku 1993. Vyvinuli desítky druhů zmrzlin Ňam Ňam Original určených pro cukrárny a kavárny, poté zavedli Gastro řadu pro restaurace. Od roku 2010 nabízí luxusní řadu BOMBATO, kterou se nebojí nazývat Rolls Roycem mezi zmrzlinami.

Nenabízí průmyslový produkt. Dodávají poctivou řemeslnou zmrzlinu.

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv