OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Ceník » Výživové poradenství

 

Ceník výživového poradenství, dietetika:

Vstupní 1-1,5 hod. pohovor:

  • dospělí                         800 -  1200,-Kč
  • děti a studenti              500 -   700,-Kč

Následná další kontrola a konzultace cca 30 minut:

  • dospělí                         300,-Kč
  • děti a studenti               200,-Kč

Kontrola je obvykle po 1 měsíci, kde se upravuje další postup a léčba. U proměnlivých akutních stavů je kontrola častá dle zvážení terapeuta TCM.

  • jídelníček na období:                          2.600,-Kč
  • jídelníček redukce váhy:  na 1 měsíc (+ 3x15 min. kontrola)                2200,-Kč

                                                   na 3 měsíce (každý týden 15min. kontrola)    6000,-Kč

Kontrola obsahuje: zhodnocení dosavadního průběhu redukce váhy, vážení, úprava jídelníčku, vystavení jídelního plánu na další týden. Jídelníček je sestavován po týdnu pro kvalitnější a rychlejší výsledek.

Před zhotovením každého redukčního plánu je nutný vstupní pohovor, který se hradí zvlášť. Cena vstupního pohovoru je závislá na jeho délce. Za 30 minut se hradí 400,-Kč, 60minut ..... 800,-Kč. Pro urychlení vstupního pohovoru vyplníte vstupní dotazník, který si vyzvednete buď přímo na Eruvia a nebo Vám bude zaslán elektronickou poštou.

Extra dietní plán pro studující vhodný pro začlenění sportu a studia:

  • vstupní pohovor                 400,-Kč
  • jídelníček na 1 měsíc         1.400,-Kč (zahrnuje 3x15 minut kontrola, jídelníček se vystavuje vždy na týden)
  • jídelníček na 3 měsíce        3.000,-Kč (každý týden 15 minut kontrola, jídelníček se vystavuje vždy na týden)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každé nové vyšetření, které není vázáno v sestaveném jídelníčku, pokud je do 3 měsíců od poslední návštěvy, stojí 300,-Kč. Je-li však další návštěva po této lhůtě, platí se již částka jako za nové vyšetření tj. 600,-Kč a to z důvodu nové diagnostiky, kde se zdravotní stav mění  a tudíž nelze použít diagnostiku z předchozího období.

Chcete zhubnout, změnit svoji postavu, řešit Vaše zdravotní problémy a hledáte výživového poradce, který Vám s tím pomůže? Volejte na 420 731917880.

Eruvia

Lesní 719, Kdyně

Na Vaši návštěvu se těší výživový poradce:  Michaela Štofková

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv