OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vlasta Kroupa

Než se Vlasta vydal na vnitřní cestu kultivace Qi, byl světu známý, jako český hokejista, hostující v NHL. Jeho kariéru provázely a předčasně ukončily zdravotní komplikace, se kterými se nechtěl smířit a i z tohoto důvodu začal od roku 2001 cvičit taiji pod vedením mistra Zhai.

(Lékaři Vlastovi řekli, že se náhradě kyčelního kloubu  časem stejně nevyhne. Díky tomu, že se neprve naučil speciální cviky, aby tuto operaci co nejvíce oddálil, je nyní Vlasta přední Qi Gong odborník, který nejenže do současné doby žádnou operaci kyčelního kloubu neprodělal, ale natolik změnil svůj zdravotní stav, že je zcela bez problémů.)

Během svého amerického angažmá se seznámil se školou International College of Medical Qigong, kde studoval pod vedením hlavního učitele institutu, Bernarda Shannona. Kromě léčebného qigongu studoval a nadále studuje styl bagua.
Od roku 2011 byl přijat v Číně za žáka 22. generace taoistické větve Longmenpai (Škola Dračí brány).
Jako prvnímu Evropanovi mu byl udělen certifikát lektora s možností vyučovat první stupeň léčebného qigongu, podle osnov ICMQ.   

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.