OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

   

Společnost ŠUFÁNEK s.r.o. jsme my, Marek a Matěj – milovníci oříškových másel, založili v srpnu roku 2014. Poprvé jsme tuto pro nás Středoevropany netradiční delikatesu ochutnali ve Vancouveru v Kanadě a už první lžičkou si nás máslo získalo na celé čáře. Stalo se naším každodenním partnerem, který nás doprovázel celá dvě léta při toulkách po nádherné a ryze divoké zemi. Za tyto dva úžasné a na zážitky bohaté roky jsme si vytvořili k máslu pouto, které jsme si převezli zpět domů do naší malinkaté vlasti. Jen co jsme spotřebovali poslední dovezené skleničky z Kanady, vydali jsme se pátrat po oříškovém másle do našich obchodů. Dlouho jsme hledali opravdu chutné máslo. Neúspěšně. Másla byla buď příliš sladká, nebo slaná, ale hlavně byla většinou plná všelijakých konzervantů a podivných přísad. A tak jsme si řekli, že si másla zkusíme vyrobit sami doma. Načetli jsme mnoho informací, vyzkoušeli jsme různé druhy ořechů a dalších přírodních přísad, až jsme nakonec vytvořili naše první arašídové máslo pro sebe a naše blízké. Kladné ohlasy od našich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat a zájem o arašídové máslo pozvolna narůstal. A to byl ten okamžik, kdy jsme se rozhodli, že se o naše másla pokusíme podělit s veřejností. Jsme šťastní a hrdí zároveň, že Vám můžeme představit opravdu ručně vyráběná oříšková másla bez konzervantů a zbytečných přísad.

Naším hnacím motorem je spokojenost a radost našich zákazníků, kteří u nás nakoupí, nebo jen třeba ze zvědavosti navštíví naše stránky. Proto si dáváme hodně záležet na výběru našich dodavatelů a při výrobě používáme výhradně kvalitní přírodní suroviny, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky. Jelikož jsme česká společnost, máme rádi aktivní životní styl a není nám lhostejné, kde žijeme, rozhodli jsme se přispívat na ochranu šelem a jejich návrat do našich lesů a hájů. (www.selmy.cz)

Oříšková másla:                               

Naše másla vyrobená z mletých přírodních či pražených ořechů představují dokonalou harmonii chuti a výživy.Neobsahují lepek, laktózu ani konzervanty, a jsou tedy vhodná pro vegany a lidi s intolerancí na mléčné produkty. Dokonale uspokojí chuť na sladké – s tím rozdílem, že jsou mnohem zdravější a v přiměřené míře prospívají našemu tělu.

 

 

Oříšková másla  

Oříškové směsi  

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv