Speciální edice

Každý výrobek této speciální edice je výsledkem spolupráce naší bio pekárny s dalšími partnery.

V případě Krtkových bio sušenek jsme navázali na odkaz pana Milera a jeho dílo, nadčasově srozumitelné všem národům i generacím. Tyto sušenky jsou tvarově jedinečné a stejně jako ostatní naše výrobky v dětské sekci vyrobeny bez cukru a ze špaldové mouky.
Máslové Matcha tea bio sušenky jsme vytvořili s firmou, která tento mletý 100% zelený bio čaj dováží. Je bohatý na antioxidanty, aminokyseliny a katechiny, sušenky nejen výrazně ochutí, ale i oživí svou intensivní  barvou. Více informací na matchatea.
Měsíční sušenky
, které jsme vytvořili pro projekt Měsíc v nás® jsou slazené pouze medem a agávovým sirupem, krásně voní a díky použité vanilce  symbolicky vyživují ženskou esenci. Více o projektu na www.mesicvnas.cz

Vzhledem k exkluzivitě této řady jsme zvolili speciální balení. Papírová krabička z těchto výrobků dělá ideální drobnou pozornost, milý dárek.

Krtkovy malinové     Krtkovy vanilkové     Matcha tea máslové    Měsíční bio

bio sušenky           bio sušenky            bio sušenky              bio sušenky

Krtkovy malinové bio sušenky                Krtkovy vanilkové bio sušenky                Matcha tea máslové bio sušenky               Měsíční bio sušenky