OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Souhlas a poučení subjektu údajů

Souhlas a poučení subjektu údajů

Odesláním přihlášky na vybraný seminář, kurz či přednášku udělujete firmě: Eruvia, Michaela Štofková, IČ: 64350878, Lesní 719, 34506 Kdyně (dále jen „pořadatel“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se z. č. 101/2000 Sb.

Pro uzavření smlouvy a zajištění průběhu vybrané akce s Vámi potřebujeme komunikovat, a proto Vás tímto žádáme (vyplněním přihlášky) o sdělení identifikačních a kontaktních údajů (jméno, příjmení, titul, poštovní a emailová adresa, telefon), které využíváme rovněž k marketingovým účelům, například zasílání pozvánek na další akce pořádané firmou: Eruvia, Michaela Štofková.

Odesláním přihlášky též výslovně souhlasíte s pořízením fotografií (či jiným zachycením Vaší podoby) a jejich rozšiřováním pořadatelem v souladu s § 84 a násl. OZ, ať v podobě hmotné nebo digitalizované během jím pořádaných akcií. Nesouhlas musí být výslovně prohlášen.

Pořadatel je na základě tohoto souhlasu oprávněn pořízené fotografie (či jiná zachycení Vaší podoby) dále šířit a reprodukovat pro účely své propagace (webové stránky, sociální sítě a ostatní propagační materiály) a k jiným marketingovým účelům. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou a máte právo jej kdykoli odvolat v souladu s § 87 odst. 1 NOZ, a to písemně na adresu pořadatele.

V případě dlouhodobějších akcí evidujeme i údaje o průběhu a výsledcích jejich absolvování. Vaše údaje jsou zpracovávány a shromažďovány pouze k výše uvedeným účelům. Vaše klientské složky i námi využívaný počítačový systém, v nichž jsou osobní údaje uloženy, odpovídajícím způsobem zabezpečujeme před přístupem nepovolaných osob, tak aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, jejich změně, zničení , ztrátě či jinému zneužití osobních údajů Po uskutečnění vybrané akce uchováváme údaje po dobu uloženou předpisy v oblasti daňové a účetní evidence. Jako subjekt údajů máte právo na přístup ke svým údajům, na sdělení informace o jejich zpracování a případně na jejich opravu, blokaci, doplnění nebo likvidaci dle 21 z. č. 101/2000 Sb.

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv