OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

I pro Vás bude vaření LeGrac(i)e!

Tříchodové menu do 30 minut bude hračka i pro (ne)kuchaře. Nevěříte? Tak to jste správně na našem e-shopu. Nakupte, uvařte dle návodu na etiketě a pak už jen Dobrou chuť! Výrobky LeGracie nejen že skvěle chutnají, navíc jsou zdravé a velmi snadné na vaření. Věříme, že přípravou hlavního jídla byste neměli strávit víc času než jeho jedením. Přesvědčte se sami!

Polévky

Italové často říkají, že prosté (jednoduché) pokrmy, které souznějí s přírodou, jsou ty nejlepší, protože je není již potřeba nijak dochucovat. Tuto myšlenku jsme se snažili přenést do našich polévek. Jednoduchost a čistost použitých surovin zaručuje dokonalou chuť, protože síla je v jednoduchosti. Pro jejich vaření Vám tedy stačí jen olivový olej, voda a sůl. Italové jsou na svou domácí kuchyni právem hrdí a často o ní říkají – Tak jsme to vařili vždycky a koneckonců je to tak dobré – takže proč to měnit. Polévky – inspirace z Itálie.

          

Hlavní jídla

Každá světová kuchyně má své nej… V LeGracii a to zcela bez legrace nejvíce milujeme Itálii, ale nezapomínáme ani na lahůdky a gastronomické libůstky jiných zemí. Co bude u vás doma na talíři to nej – Francie, Itálie, Švýcarsko, Španělsko nebo snad raději stará dobrá česká hrouda? Ve všech našich jídlech poznáte, že dobré jídlo není o hromadě koření a dochucovadel, ale o kvalitních surovinách a poctivých vyvážených recepturách… a pak už je příprava jídla LeGrac(i)e. Kuskusy – Francie, Rizota – Itálie, Špaldota – Švýcarsko.

Rizota

           

Špaldota            Kuskusy

 

Sladká jídla

Také vás často honí mlsná? Nebo se rádi po dobrém obědě „dorazíte“ sladkou tečkou. S LeGracií poznáte, že sladké není hřích, ale jen hříšně dobré jídlo, které si můžete dopřávat od rána do večera. V našich pytlíčcích najdete trochu jižního slunce, kousíček exotiky ale i takovou tu domácí českou pohodu. Na duši i na těle vás skvěle zahřeje skořice, vaše chuťové pohárky probudí dokonalá kombinace ovoce, rozinek, ořechů a obilovin…. A až vám v mističce nezbyde už ani drobeček, můžete mít skvělý pocit, že jste mlsali zdravě.

                

Bezlepková jídla

Vařit bez lepku – to je přece LeGracie! Ať už bez lepku vařit musíte nebo jen chcete, tak věřte, že s našimi pytlíky to jde snadno. Celé bezlepkové menu – polévka, hlavní jídlo a dezert – do 30 minut bude LeGrac(i)e i pro nekuchaře. Nevíte jak nahradit mouku v tradičním receptu anebo nechcete jen stále dokola vařit rýži a brambory? Přesvědčte se, že dobrá polévka se obejde bez jíšky, nebo že dobrý dezert uděláte i bez pšeničné mouky. Jak? Jednoduše bez kuchařky- s pytlíky od LeGracie!
Kukuřice, rýže, jáhly, pohanka – to je LeGracie říkanka.

      

    

      

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.