OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Kdo je Eruvia » Otevírací doba
  • Prodejna je otevřena pouze dva dny a to čtvrtek a pátek celý den mimo polední pauzy.
  • Středy jsou vyhrazeny pouze pro objednané klienty se zájmem o dietetiku, TCM terapie a masáže.
  • Na termín návštěvy se můžete objednat telefonicky.
  • V případě nedovolání se na uvedené telefonní číslo, prosím, zanechte textovou zprávu se zaměřením objednávky a Vaším jménem.
  • Přijímám klienty pouze s vážným zájmem o terapii. V případě neomluvení a nedostavení se na stanovený termín, nebude Vaše nová objednávka náhradního termínu akceptována.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv