OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ocenění

V září 2010 byl Janu Zemanovi, majiteli Biopekárny Zemanka, udělen titul Živnostník roku 2010 ve Středočeském kraji a titul Vodafone Byznys rebel 2010.

Cena Živnostník roku Hospodářských novin je soutěž určená všem malým a středním podnikatelům a živnostníkům.  Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi.

Jan Zeman byl oceněn titulem Začínající podnikatel roku 2009 určeným všem podnikatelům, kteří provozují svou činnost méně než 5 let.                         

Prestižní soutěž Podnikatel roku je organizována auditorskou společností Ernst & Young ve více jak 50-ti zemích světa. Podnikatelské projekty a příběhy posuzuje porota složená z předních českých podnikatelů.

Naší biopekárně se podařilo zvítězit v soutěži Česká biopotravina dvakrát za sebou. Českou biopotravinou roku 2007 v kategorii pečivo byly vyhlášeny Špaldové krekry s dýňovým semínkem a česnekem. V roce 2008 byly za vítěze kategorie Mlýnské a pekárenské výrobky vyhlášeny Čoko-kokosky s Fair Trade čokoládou.

Soutěž Česká biopotravina pořádá Potravinářská komora České republiky společně s PRO-BIO Svazem ekologických zemědělců.

Nejoblíbenější českou biopotravinou roku 2008, kterou volili spotřebitelé, se staly v březnu 2008 Čoko-kokosky s Fair Trade čokoládou.

Soutěž pořádá občanské sdružení PRO-BIO LIGA.

V říjnu 2009 jsme získali výroční cenu hnutí Slow Food Prague za Čoko-kokosky s Fair Trade čokoládou. Ty byly oceněny za splnění hlavních kritérií, které sdružení Slow Food propaguje:

  • za svou vynikající chuť
  • za nulový obsah umělých aditiv a barviv
  • za férovost - to znamená, že za něj spotřebitel výrobci zaplatí adekvátní férovou cenu  

Ocenění  Good Egg - Dobré vejce nám bylo za Českou republiku uděleno v dubnu 2008.

Good Egg Award oceňuje společnosti, které používají či obchodují s vejci z volných chovů nebo z chovů na podestýlce. Svým přístupem jsme tak kladně ovlivnili životy slepic, které nebudou muset žít celý svůj život uvězněny v klecích.

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv