OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Kdo je biopekárna Zemanka

 

Je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Provozovnu založili v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách. Všechny produkty nesou označení bio, protože při výrobě používá jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Bio výrobky neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

Všechny produkty peče podle našich originálních receptur a jsou s nadšením připravovány tak, aby měly vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Získaly proto řadu ocenění jako například Česká biopotravina roku 2007 a 2008 a Nejoblíbenější biopotravina roku 2008. Výrobní postupy splňují kriteria hnutí Slow Food a je rovněž držitelem ocenění hnutí Slow Food Prague.

Je držitelem mezinárodního certifikátu bezpečnosti potravin BRC a českého certifikátu kvality Klasa. Ročně vyrobí přes 60 tun pečiva, což představuje více jak 600 000 sáčků skvělých bio sušenek a bio krekrů. 


Rodinný tým

Výrobu řídí Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40-ti letou praxí, která je i duší celé pekárny od samého počátku. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz. Inspiraci recepturám dala Hanka Zemanová, která je uznávanou odbornicí na biopotraviny.


Uplatňuje pravidla ekologicky šetrného provozu

  • Používá pouze ekologické čistící prostředky, zejména s bio složkami
  • Používá pouze recyklované kartony a papíry
  • Odebírá energii pouze z obnovitelných zdrojů společnosti Nano Energies

zelena znamka

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.