OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

MATRIX masáž celého těla

Je prováděna jemnou technikou, přes kterou se stimulují samoléčebné schopnosti vašeho těla a i jeho detoxikace.  Prožijete pocit úplného uvolnění a relaxace těla.

  • MATRIX  je masáž za pomoci kvantového léčby fungující na systému energetického léčení.
  • MATRIX je cesta transformace.

Hojivé účinky techniky  MATRIX jsou účinné okamžitě, kde produkují okamžité viditelné transformační  fyzické a emocionální vzory.

Tělo se masážemi naučí transformovat a spouštět matici, čímž dochází k expanzi vědomí.  Tato zkušenost čistého uvědomění může mít osvobozující účinek na všechny aspekty života.

Speciální technikou masáže se tělo hluboce uvolní a nastartuje se samoléčebný a transformační proces na fyzické a emocionální úrovni.

Princip je založen na dotyku a propojení  bodů na lidském těle nebo na jeho energetickém poli. Pracuje se prostřednictvím vědomí člověka se záměrem vyvolat změnu vědomí a energetického pole klienta.

Co pocítíte po masáži MATRIX?

  • Okamžité uvolnění svalů celého těla, které působí především do hloubky.
  • Uvolnění psychických bloků a navození stavu klidu a harmonie.
  • Masáží MATRIX se navracíte do své původní energetické podstaty bez bloků vytvořených během života, detoxikaci tkání a lymfatického systému, uvolnění emočního napětí a napojení se na harmonii energie z vesmíru.

Žádný věděc však doposud toto nedokázal věrohodně vysvětlit nebo vědecky dokázat. Tato technika se však datuje svým původem již 1500 až 3500 let ze starověké Indie.

 

Délka trvání:   50 minut

Cena:   500,-

Volejte na 420 731917880  pouze ve večerních hodinách (po-pá  20:00-21:00). 

Eruvia

Lesní 719, Kdyně

Na Vaši návštěvu se těší výživový poradce:  Michaela Štofková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.