OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Klasická masáž zad a šíje

Klasická masáž zad a šíje vám může poskytnout úlevu, zejména máte-li potíže v těchto oblastech. Lze se zaměřit na určité problematické partie zad, masáž může být relaxační i více hloubková, podle vašich potřeb. Techniky masáže se dají kombinovat tak, aby masáž zad a šíje přinesla co nejlepší úlevu.

Při masáži se přizpůsobuji vašim potřebám i potížím.

Je to nejznámější a nejúčinnější metoda při bolesti beder a šíje.

Akutní bolest nás může přepadnout kdykoli, kdekoli. Najednou se nemůžeme narovnat, když jsme se pro něco sehli….Nejde nám otočit hlava na stranu….Při každém zvednutí ruky nás píchne pod lopatkou….Nevydržíme chvíli posedět, jak nás bolí celá záda….Nohy nám neslouží, protože jsme to nějak přehnali se sportem…..
A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…..

Klasická masáž , je masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

 

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolnění ztuhlých kloubů. Dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů.

Indikace:

 • bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení
 • odstraňuje zatuhlost, ochablost a zkrácení svalů
 • bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres
 • regenerace a relaxace těla
 • posílení imunitního systému
 • napomáhá lepšímu prokrvení nejen svalů,ale druhotně i vnitřních orgánů, čímž napomáhá k rychlejší látkové výměně - detoxikaci.  Nastupuje pocit lehkosti a volnosti těla

Kontraindikace:

těsně po jídle
horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
kožní onemocnění, popáleniny
zhmožděniny nebo otoky
masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen

 • Objednaný termín je závazný.
 • V případě nedostavení se na objednaný termín, nemusíte dostat již žádný nový termín.

  Storno objednávky: 

  • více než 48 hod. před dohodnutým termínem (lze se přeobjednat na jiný termín)
  • méně než 48 hod. a v případě nedostavení se, bude od Vás na novou objednávku vyžadována záloha v plné výši objednané terapie, bez které se nelze znovu objednat + zaplacení v plné výši termínu zmeškaného. 

  Na masáže přijímám pouze vážné zájemce. Přednost mají pacienti TCM Eruvia. Pokud nejste pacienti a nebo stálí klienti, vyžaduji platbu předem na sjednaný termín. V případě nedostavení se, je záloha na masáž nevratná. 

  Volejte pouze v pracovní dny ( 9:00 - 17:00) na 420 605 565 580 

  Eruvia

  Lesní 719, Kdyně

  Michaela Štofková - praktik TCM

  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.