OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Masáže » Klasická masáž zad a šíje

Klasická masáž zad a šíje

Klasická masáž zad a šíje vám může poskytnout úlevu, zejména máte-li potíže v těchto oblastech. Lze se zaměřit na určité problematické partie zad, masáž může být relaxační i více hloubková, podle vašich potřeb. Techniky masáže se dají kombinovat tak, aby masáž zad a šíje přinesla co nejlepší úlevu.

Při masáži se přizpůsobuji vašim potřebám i potížím.

Je to nejznámější a nejúčinnější metoda při bolesti beder a šíje.

Akutní bolest nás může přepadnout kdykoli, kdekoli. Najednou se nemůžeme narovnat, když jsme se pro něco sehli….Nejde nám otočit hlava na stranu….Při každém zvednutí ruky nás píchne pod lopatkou….Nevydržíme chvíli posedět, jak nás bolí celá záda….Nohy nám neslouží, protože jsme to nějak přehnali se sportem…..
A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…..

Klasická masáž , je masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

 

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolnění ztuhlých kloubů. Dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů.

Indikace:

  • bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení
  • odstraňuje zatuhlost, ochablost a zkrácení svalů
  • bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres
  • regenerace a relaxace těla
  • posílení imunitního systému
  • napomáhá lepšímu prokrvení nejen svalů,ale druhotně i vnitřních orgánů, čímž napomáhá k rychlejší látkové výměně - detoxikaci.  Nastupuje pocit lehkosti a volnosti těla

Kontraindikace:

těsně po jídle
horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
kožní onemocnění, popáleniny
zhmožděniny nebo otoky
masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen

 

 

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv