OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Certifikáty

BIO logo

Certifikát pro bioprodukty ekologického zemědělství pro oblast Pekařství nám byl udělen v roce 2006. Platnost certifikace se prodlužuje na základě každoroční kontroly společnosti AB-Cert.

Certifikát mezinárodního systému managementu bezpečnosti potravin BRC FOOD

Certifikát mezinárodního systému managementu bezpečnosti potravin BRC FOOD slouží zejména k zajištění zdravotní nezávadnosti výroby potravin.

logo klasa

Naše biopekárna získala certifikát kvality KLASA v březnu 2010. Národní známka Klasa má pomáhat spotřebitelům rychle a snadno se orientovat v identifikaci kvalitních potravin. Je udělována Státním zemědělským intervenčním fondem za nadstandardní kvalitu výrobku.     

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv