OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Brokolicová polévka

(Autor: Eruvia - Michaela Štofková)

Suroviny:

Postup:

Do hrnce vložte růžice nakrájené brokolice + kmín + voda. Celé to vařte pod pokličkou do změknutí. Jakmile máte brokolici měkkou přidejte trošku kari, tamary, umeocet, solčanku a kokosovou smetanu ( koření, omáčku a umeocet přidávejte dle vlastní chuti). Chvilku (cca 1 minutu) povařte a přidejte na zhoustnutí 1 lžičku želírujícího prášku Agar Agar. Dále chvilku povařte do zhoustnutí a na talíři posypte špetkou mořských řas Nory.

Tato polévka je ideální volbou pro chladné období a to zejména k večeři. Nejenže je lehce stravitelná, ale všechny tyto ingredience dodají tělu potřebné živiny, kombinace koření zahřeje, zrychlí metabolismus a prokrvení.

Do této polévky může přidat i hovězí vývar, který vás posílí. Pokud máte uvařené hovězí maso, použijete tento vývar do této polévky ve večerních hodinách. Maso nedoporučuji přidat vzhledem k pozdní době a času potřebném na strávení.

Pokud by jste však polévku zařadili před obědem, můžete ji zkombinovat i s masem.

Příloha:

Jako přílohu doporučuji kvasový chléb.

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.