OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Bio káva Zemanka         

Bio pekárna Zemanka nabízí vlastní směs čerstvě pražené bio kávy nejvyšší kvality. Jan Zeman, majitel firmy, se osobně o kávu, její přípravu a kvalitu zajímá již delší čas. Zjistil, že u nás není dostupná čerstvě pražená a chuťově vyvážená směs kávy v biokvalitě. Proto se spojil s profesionály ze společnosti Coffee Source, kteří se na vše kolem kávy specializují a sami kávu praží. Vybrali společně unikátní směs 3 druhů těch nejlepších bio káv a chuťově ji vyladili. Káva je šetrně pražená v bio certifikované pražírně. Vyzkoušet můžete jak kávu zrnkovou tak i kávu mletou. Jan Zeman je přesvědčen, že vám nabízí nejkvalitnější čerstvě praženou bio kávu na trhu. Je připravována v malých množstvích s citem, láskou a snahou nabídnout vám ojedinělý zážitek chuti.

Bio káva Zemanka je:
První a jediná směs kávy v biokvalitě v ČR
Originální směs 3 druhů nejkvalitnějších bio káv
100% Arabica
Čerstvě pražená v české pražírně
Chuťově dokonale vyladěna

  Bio káva mletá             Bio káva zrnková

                  

 

                           

TOP produkty

Aktuality

Miso

29.5.2016

Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sojových bobů, soli a určitého druhu obilí. Slovo miso znamená doslova „pramen chuti“. MI znamená „chuť“ nebo „koření“, SO znamená „pramen“.

Chalva

28.5.2016

Chalva je nejenom přínosným zdrojem vitamínů a dalších cenných živin, ale také se výborně hodí jako zdravé mlsání do diet. Chalva patří mezi delikatesy, obsahuje mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, což u klasických sladkostí nebývá

Zelený čaj Japan Kukicha 100%

21.5.2016

Úžasný Kukicha čaj je jeden z léčivých japonských čajů. Podporuje obranyschopnost, odkyseluje organismus, detoxikuje tělo, prevence proti rakovině, prevence proti vzniku Diabetu, urychluje ubývání tukové hmoty, snižuje vysoký cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi, odvodňuje a má ještě mnoho jiných léčivých vlastností.

archiv