OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Baňky

  

Čínské baňkování je dodnes vyhledávaným pomocníkem při léčbě bolestivých stavů, infekcí, kožních a gynekologických problémů i řady interních nemocí. Každé onemocnění se musí projevit i na povrchu těla, neboť organizmus vždy reaguje jako celek. Baňkování je jednou z metod, která umožňuje léčit vnitřní poruchy zvenčí. Tato metoda má mnohé výhody: je neinvazivní, jednoduchá, velmi účinná a nemá vedlejší účinky.

Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvení svalových tkání a buněk, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, ovlivňuje problémy se zažíváním a posiluje imunitu.

Délka: 30 - 60 minut celkového času

Cena:  350 - 700,- 

 • Objednaný termín je závazný.
 • V případě nedostavení se na objednaný termín, nemusíte dostat již žádný nový termín.

  Storno objednávky:

  • více než 48 hod. před dohodnutým termínem (lze se přeobjednat na jiný termín), víkendy a svátky se do toho nezapočítávají
  • méně než 48 hod. a v případě nedostavení se, bude od Vás na novou objednávku vyžadována záloha v plné výši objednané terapie, bez které se nelze znovu objednat.

  Volejte na 420 731917880. 

  TCM - Eruvia

  Lesní 719, Kdyně

  Na Vaši návštěvu se těší terapeut TCM:  Michaela Štofková

  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.